reklamı kapat

POPÜLER

Jabra Elite 85h

32 saatlik pil ömrü sunan kablosuz kulaklık: Jabra Elite 85h

Jabra yeni kablosuz kulaklığını CES Fuarı’nda müzik tutkunlarının beğenisine sundu. Jabra Elite 85h olarak adlandırılan kulaklık kulak üstü bir model olarak karşımıza çıkıyor.

Siri, Google Asistan ve Alexa desteği sayesinde Elite 85h sesle kontrol edilebiliyor. iOS ve Android cihazlarla rahatlıkla kullanılabilen kulaklıkta SmartSound adı verilen bir teknoloji kullanılıyor. Bu teknoloji sayesinde Jabra Eliye 85h, ortamdaki gürültüye göre ayar yapabiliyor. SmartSound çevredeki sesleri otomatik olarak analiz ediyor ve kişiselleştirilmiş ses ayarlarınızı uygulayarak kullanıcılara aramalarında ve müziklerde her zaman en iyi deneyimi sağlıyor. Akıllı Aktif Gürültü Önleme özelliği, çevredeki seslere duyarlıdır ve gürültülü ortamlar algıladığında devreye giriyor. Sesi daha iyi duyabilmek için çevrenizdeki rahatsız edici sesleri engelleyen bu özellik, en kalabalık kafeleri bile sessiz bir kütüphane gibi hissettirerek ihtiyacınız olan sessizliği sağlayabiliyor. Tek şarj ile 32 saate kadar batarya süresi (ANC açıkken) sağlayabilen Elite 85h, Jabra Sound+ uygulamasına destek veriyor.

3 farklı renk seçeceğine sahip olan Jabra Elite 85h’te sekiz adet mikrofonun yer aldığını da belirtelim. Bu mikrofonlardan ikisi gürültü önleme amacıyla kullanılıyor. İkisi SmartSound teknolojisine yardımcı olurken, kalan dört tanesi de telefon görüşmeleri ve dijital asistanlarla etkileşim için kullanılıyor. USB-C destekli Elite 85h, suya ve toza karşı da dayanıklı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jabra Elite 85h’nin satış fiyatı ne kadar?

Jabra Elite 85h, nisan ayında 299 dolardan piyasaya sunulacak.

İlgili Video

OnePlus’tan üst düzey kulaklık