reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4C Redmi Band

Bütçe dostu Xiaomi Mi Band 4C kendisini gösterdi

Xiaomi alt markası Redmi‘nin kısa süre önce tanıttığı akıllı bileklik modeli Redmi Band, global pazara Xiaomi Mi Band 4C olarak çıkacak gibi görünüyor.

Redmi Band, tasarımsal olarak dikkat çeken bir model olarak ses getirmişti. Yukarıda da görebileceğiniz üzere köşeli tasarımı benimseyen ürün, 1,08 inç renkli bir ekran taşıyor ve direkt olarak bünyesine entegre edilen USB portundan şarj edilebiliyor. Şarj için ayrı bir şarj cihazına ihtiyaç olmaması sevindiren bu ürün, resmi kayıtlara göre global pazara Xiaomi Mi Band 4C olarak geliyor. Firmanın 27 Nisan tarihinde lanse edeceği düşünülen akıllı bileklik, 14 güne yakın pil ömrü sunabilecek ve elbette her kalemde aktivite takibi yapabilecek. Aynı zamanda uyku takibi de yapabilen Mi Band 4C yani Redmi Band, optik nabız sensörünü de bünyesinde barındırıyor. Telefonların bildirimlerini üzerine alabilen ve farklı arayüz seçenekleri sunan ürün, NFC desteğiyle geliyor ve Mi Band 5 öncesinde Xiaomi özelinde çok da öne çıkabilecek gibi görünmüyor. Çünkü hali hazırda Mi Band 4 oldukça iyi bir seçenek oluşturuyor. Mi Band 4C’nin Türkiye’de de satılacağını düşünüyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Peki Redmi Band temelli Xiaomi Mi Band 4C kaça satılacak?

Redmi Band’ın sadece 14 dolarlık bir fiyat etiketi bulunuyor. Ancak Mi Band 4C bu kadar ucuz olmaz deniyor. Burada 25 dolar gibi fiyat bekleniyor. Elbette 25 dolar da oldukça uygun görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrü ses getiren hibrit akıllı saat modeli