reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 11 Lite

Xiaomi Mi 11 Lite ve POCO X3 Pro için Avrupa fiyatları sızdırıldı

Xiaomi Mi 11 Lite ve POCO X3 Pro modelleri aktif olarak yolda bulunuyor ve telefonlar hakkında bu sefer fiyatlar gündemde.

Yapılan son sızıntıya göre Avrupa’da Xiaomi Mi 11 Lite modeli 6 GB RAM + 128 GB depolama için 5G’li sürümüyle yaklaşık olarak 400 euro fiyat etiketine sahip olacak. POCO X3 Pro içinse Avrupa fiyatı 6 GB RAM + 128 GB depolama için yaklaşık olarak 269 euro seviyesinde karşımıza çıkacak. Bu fiyatlar henüz net değil ancak olasılık dahilinde yer alıyor. Bu iki telefonun da Türkiye’de satılması bekleniyor. Ancak maalesef bu satış bilgisi henüz netlik kazanmıyor. Bu modellerden önce firmanın Türkiye’de satması beklenen daha birçok telefonu bulunuyor.

Xiaomi Mi 11 Lite için neler biliyoruz?

Mi 11 Lite modeli 6,67 inç FHD+ 90 Hz AMOLED ekran üzerine kuruluyor ve 4G’li sürümüyle gücünü Snapdragon 720G işlemciden, 5G’li versiyonuyla ise yüksek ihtimalle gücünü Snapdragon 765G işlemciden alıyor. Kutusundan Android 11 ile çıkacak Mi 11 Lite, yeni bilgilere göre Avrupa pazarına ve bağlı olarak kesin olmasa da Türkiye’ye 6 GB+64 GB, 6 GB+128 GB ve 8 GB+128 GB seçenekleriyle gelecek. Model için Avrupa’da aynı zamanda tam  altı farklı renk sunulacağı sağlam bir kaynak tarafından verilen bilgiler arasında yer alıyor.

Telefonun arkasında 64 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı+ 5 megapiksel makro kameraları bir araya geliyor. Bu kamera sisteminin Hindistan ve Global olmak üzere ayrılacağı da aktarılıyor. Sağlam kaynaklara göre Hindistan sürümünde makro kamera yerine derinlik sensörü yer alıyor. Xiaomi’nin makro kamerayı sadece global Mi 11 Lite’a koyacağı aktarılıyor. 33W hızlı şarj destekli 4.250 mAh pil taşıyan Xiaomi Mi 11 Lite, üç farklı renkte geliyor ve Wi-Fi 5GHz ile Bluetooth 5.1 desteklerini de taşıyor.

İlginizi Çekebilir

Firma telefonlarını böyle test ediyor