reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus 9 Pro OnePlus 9R OnePlus Nord CE 5G

OnePlus 9 Pro, kablosuz şarj konusunda çok iddialı geliyor

OnePlus 9 serisi yapılan resmi paylaşımlar sayesinde gündemden düşmüyor. Bu sefer direkt olarak OnePlus 9 Pro için yeni bir sızıntı yapıldı.

Hazırladığı telefonlar hep söylediğimiz gibi kendisi Türkiye’de resmi olarak yer almıyor olmasına rağmen büyük birçok satış kanalında ve bazı operatörlerde resmi garantili olarak satılan OnePlus, 9R, 9 ve 9 Pro isimli akıllı telefon modellerini 23 Mart tarihinde tanıtıyor. Bu modeller için Hasselblad ile uzun vadeli bir kamera geliştirme ortaklığı kuran firma, resmi kayıtlara göre OnePlus 9 Pro modelinde 50W hızlı kablosuz şarj sunacak. Bu gerçekten çok iyi görünüyor ve seviyenin ne kadar yüksek hale geldiğini bir kez daha gözler önüne seriyor. Modelin kablolu şarj performansı ise 65W seviyesinde yer alacak bilgisi veriliyor. En son yukarıdaki basın görselleriyle gündeme gelen ailedeki 9 ve 9R modellerin hangi güçte kablosuz şarj sunacağı ise bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus 9 Pro için diğer detaylar ise şöyle 

Snapdragon 888’li telefon kesin olarak LTPO temelli bir OLED ekran ile geliyor. LTPO ekranlar LTPS’lere oranla daha az enerji harcıyor ve dinamik yenileme hızı sunmasıyla pil ömrünü daha da yükseltebiliyor. Bu 120 Hz yenileme hızı olan ekran ile beğeni toplayacak 9 Pro, arkasında tam olarak 48 megapiksel + 50 megapiksel ultra geniş açı + 8 megapiksel + 2 megapiksel kameraları bir araya getiriyor. OnePlus 9 Pro’nun 4K 120 FPS / 8K 30 FPS video çekebileceği ve 12-bit RAW fotoğraf desteği taşıdığı gelen son bilgiler arasında yer alıyor. Modelin ana kamerasının arkasında özel Sony IMX789 sensörü yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da iPhone 12 ailesinin tanıtım videosu