reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus 9 Pro

OnePlus 9 Pro için resmi kılıflar, yeni Hasselblad açıklaması

OnePlus 9 serisi gündemde düşmüyor. Bu sefer telefonlar için hazırlanan resmi kılıflar ve yeni bir Hasselblad detayı gündem oldu.

Hazırladığı telefonlar kendisi halen Türkiye’de resmi olarak yer almıyor olmasına rağmen birçok satış kanalında ve bazı büyük operatörlerde resmi garantili olarak satılan OnePlus, 9R, 9 ve 9 Pro isimli akıllı telefon modellerini 23 Mart tarihinde tanıtıyor. İşte bu modellerden OnePlus 9 Pro için ortaya çıktığı kadarıyla hemen aşağıda gördüğünüz kılıflar hazırlanmış. Burada özellikle soldan ikinci kılıf dikkat çekiyor. Kişilerin en çok talep göstereceği kılıf ise sağdan ikinci olacak gibi görünüyor. Bu kılıfların normal OnePlus 9 için sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmiyor. Bu arada şirket CEO’sundan önemli bir Hasselblad açıklaması da geldi. Hasselblad ile telefonlarının kamerası için ortaklık kuran OnePlus, dev firma ile aylardır ortak geliştirmeler yaptıklarını aktarıyor. Yani yeni ailede daha öne tahmin ettiğimizden farklı olarak gerçekten Hasselblad dokunuşunun yer aldığı kamera sistemleri yer alıyor. Bu da kamera konusunda telefonlar için merak seviyesini artırıyor. Firma hepsine ek olarak telefonların bu yıl DxOMark’a gitmeyeceğini de belirtiyor.

OnePlus 9 Pro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus 9 Pro için diğer detaylar ise şöyle 

Snapdragon 888’li telefon kesin olarak LTPO temelli bir OLED ekran ile geliyor. LTPO ekranlar LTPS’lere oranla daha az enerji harcıyor ve dinamik yenileme hızı sunmasıyla pil ömrünü daha da yükseltebiliyor. Bu 120 Hz yenileme hızı olan ekran ile beğeni toplayacak 9 Pro, arkasında tam olarak 48 megapiksel + 50 megapiksel ultra geniş açı + 8 megapiksel + 2 megapiksel kameraları bir araya getiriyor. OnePlus 9 Pro’nun 4K 120 FPS / 8K 30 FPS video çekebileceği ve 12-bit RAW fotoğraf desteği taşıdığı gelen son bilgiler arasında yer alıyor. Modelin ana kamerasının arkasında özel Sony IMX789 sensörü yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da iPhone 12 ailesinin tanıtım videosu