reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 11 Lite

Xiaomi Mi 11 Lite modeli de Türkiye yolcusu olabilir

Xiaomi’nin 2021’deki ilk amiral gemisi modeli Xiaomi Mi 11 ve POCO X3 Pro yanında Xiaomi Mi 11 Lite modeli de Türkiye yolcusu olabilir.

Xiaomi Mi 11, hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde Türkiye’deki MIUI Global ROM sayfasına eklenmişti. Bu sayfaya daha sonra ise POCO X3 Pro modeli eklendi.

Resmi olarak POCO F3 ile beraber tanıtılan bütçe dostu telefon, POCO F2 Pro, POCO M3 ve POCO X3 NFC sonrasında Türkiye’de resmi olarak satılan dördüncü POCO modeli olabilir demiştik.

Şimdi ise sayfanın yeni modeli Xiaomi Mi 11 Lite oldu. Buradan işaretle de telefonun yakında Türkiye’de tanıtılabileceği ihtimali doğdu. Bu kesin değil ancak bahsettiğimiz listede daha önce hep satışa çıkan telefonlar yer alıyor.

Yukarıda gördüğünüz tasarıma sahip olan Mi 11 Lite, sürpriz olmayacağı üzere normal Mi 11’in çizgisinden gidiyor. Xiaomi’nin Mi 11 Pro ve Mi 11 Ultra modellerini ise Türkiye’ye getirmesi şimdilik pek beklenmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 11 Lite, Mi 11 ve POCO X3 Pro Türkiye’de çok ses getirecek

Henüz üç farklı telefonun da gelirlerse Türkiye’de kaça satılacağı bilinmiyor. Ancak özellikle Mi 11 Lite ve POCO X3 Pro özelinde fiyatların iddialı olması bekleniyor.

Listeyen eklenme sırasına göre Mi 11 Lite ve POCO X3 Pro’dan önce raflara çıkacak gibi duran Xiaomi Mi 11 modelinin ise tam 9 bin TL’ye ulaşma ihtimali bulunuyor.

Maalesef üst seviye Android telefonları da artık Türkiye’de 8 bin TL üstünde fiyatlar kazanıyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın