reklamı kapat

POPÜLER

POCO X3 Pro

Xiaomi Mi 11 gibi POCO X3 Pro da Türkiye yolcusu olabilir

Xiaomi’nin 2021’deki ilk amiral gemisi modeli Xiaomi Mi 11 yanında POCO X3 Pro da yakında Türkiye’de satılacak olabilir. İşte ortaya çıkanlar;

Xiaomi Mi 11, hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde Türkiye’deki MIUI Global ROM sayfasına eklenmişti. Bu sayfada Mi 11’den önce geçtiğimiz hafta Türkiye’de tanıtılan ve satışa çıkan Redmi Note 10 ile Redmi Note 10 Pro modelleri yer alıyordu.

Bu açıdan da dün sizlere Türkiye’ye gelecek bir sonraki telefon modeli ciddi ciddi Mi 11 olacak gibi duruyor demiştik. Şimdi aynı sayfaya yakın zaman önce tanıtılan POCO X3 Pro modeli de eklendi.

Resmi olarak POCO F3 ile beraber tanıtılan bütçe dostu telefon, POCO F2 Pro, POCO M3 ve POCO X3 NFC sonrasında Türkiye’de resmi olarak satılan dördüncü POCO modeli olacak izlenimi oluşturuyor. Ancak bunun henüz yüzde 100 kesin olmadığını belirtelim.

Telefonun “yüksek Türkiye satış ihtimali” elbette sevindiriyor. Kişilere sunulan bütçe dostu güçlü seçeneklerin artması herkes için olumlu sonuçlar getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 11 kadar olmasa da POCO X3 Pro da iddialı bir model

Şık tasarımıyla geniş bir kitleye hitap edecek telefonun, elbette henüz Türkiye’de kaça satılacağı bilinmiyor.

Bu modelden önce raflara çıkacak gibi duran Xiaomi Mi 11 modelinin ise tam 9 bin TL’ye ulaşma ihtimali bulunuyor. Ancak bunun da bir tahminden ibaret olduğunun altını çizelim.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın