reklamı kapat

POPÜLER

Bluesmart
Bluesmart
Bluesmart
Bluesmart

Dizüstü bilgisayarları şarj edebilen akıllı bavul: Bluesmart Series 2 [Video]

Bluesmart isimli şirket yaklaşık üç yıl önce dünyanın ilk akıllı valizi tanıtarak tüm dikkati üstüne çekmişti. Sürekli olarak seyahate çıkan ve seyahatlerinde valizlerini kaybedenlere bir çözüm sunan Bluesmart, yeni akıllı bavulları için fon desteği toplamaya başladı.

Popüler fon toplama platformu Indiegogo üzerinden fon desteği toplayan Bluesmart Series 2, farklı boyut ölçüleriyle geliyor. Bluesmart Series 2’de 22 inç kabin taşıma çantası, 29 inç bavul, dizüstü bilgisayar ve pasaport çantaları kullanıcıların beğenisine sunuluyor. 22 inçlik ve 29 inçlik akıllı bavulları 3G hücresel ve GPS desteği sayesinde kaybettiğiniz bavulları bulmaya imkan tanıyor. Bünyesinde barındırdığı USB bağlantısı 22 inçlik akıllı bavul ve dizüstü bilgisayar çantası, hem dizüstü bilgisayarları hem de mobil cihazları şarj edebiliyor. Bluesmart’ın belirttiğine göre bir dizüstü bilgisayarı 2.5 saatte yüzde 100 şarj edebiliyor. Otomatik kilitleme özelliğine de sahip olan bavullardan 22 inçlik modelin taşıma kapasitesi 22 litre, 29 inçlik modelin kapasitesi ise 80 litre.

iOS ve Android için geliştirilen uygulamayla bavullar kolayca takip edilebiliyor. Uygulamada pil seviyesini de görebileceğiniz belirtelim. Dizüstü bilgisayar ve pasaport çantalarında 3G ve GPS desteğinin olmadığını, bu çantaların sadece Bluetooth’a destek verdiğini de unutmadan söyleyelim. 22 inçlik bavulun fiyatı 295 dolar, 29 inçlik bavulun fiyatı 325 dolar, dizüstü bilgisayar çantası 195 dolar, pasaport çantası ise 95 dolar. Bluesmart’ın yeni akıllı bavullarını ve çantalarını satın almayı planlıyorsanız buraya tıklayarak sipariş verebilirsiniz.

VİDEO