reklamı kapat

POPÜLER

Efsane animelerden Bleach’in film versiyonu ilk tanıtımıyla karşımızda [Video]

Efsane animeler arasında sayılan Bleach‘in beyaz perdeye uyarlanacağı bir süredir biliniyordu. 2018 yılında vizyona girmesi beklenen Bleach filminden ilk görüntüler sonunda gün yüzüne çıktı. Böylece Ichigo Kurosaki‘nin nasıl göründüğü de ortaya çıkmış oldu.

Anime dünyasıyla hiç alakası olmayanların bile adını mutlaka duyduğu Bleach, Tite Kubo tarafından kaleme alınıyordu. Ünlü mangaka 2001’de başladığı bu hikayeyi 2016’da sonlandırdı. Elbette bu ilgi uyandıran hikaye anime formunda da izleyici karşısına çıktı. Sağlam bir izleyici olan bu anime 366 bölüm sürdü. 2004’te başlayan soluksuz hikaye 2012’de son bulmuştu. Tüm bu üzücü gelişmelerin ardından Bleach’in beyaz perdeye uyarlanacağı duyurulmuştu. Kahramanımız Ichigo Kurosaki’ye Sota Fukushi hayat veriyor. Filmin yönetmenliğini ise Shinsuke Sato üstleniyor.

Paylaşılan ilk tanıtım sadece 20 saniye uzunluğunda. Dolayısıyla filme dair pek ipucu içermiyor. Fakat Ichigo Kurosaki’nin yüzüne birkaç saniyeliğine de olsa bakma fırsatı elde ediyoruz. Onun devasa büyüklükteki kılıcı hikayenin film versiyonunda biraz eğreti durmuş gibi görünüyor. Elbette detaylı bir yorum yapabilmek için kahramanımızı sağlam bir aksiyon sahnesinde görmek gerekiyor.

Bleach’in film versiyonu Japonya’da 2018 yılı içinde izleyici karşısına çıkacak. Filmin kesin vizyon tarihi henüz bilinmiyor. Bunun yanı sıra bu ilgi uyandıran projenin başka ülkelerde gösterime girip girmeyeceği de belli değil.

YORUMLAR