reklamı kapat

POPÜLER

Efsane canavarlardan Godzilla, Monster Planet ile geri dönüyor! [Video]

06 Temmuz 2017

Sinemanın en popüler canavarlarından biri olan Godzilla‘nın yeni bir anime ile beyaz perdeye taşınacağını bir süre önce duyurmuştuk. Heyecan uyandıran bu projeden ilk tanıtım sonunda gün yüzüne çıktı.

Toho Animation tarafından yeniden sinemaya aktarılan bu hikaye aslında bir üçleme olacak. Olaylar serinin ilk filmi olan Godzilla: Monster Planet, 2048 yılında başlayacak. Godzilla, bir başka canavarla birlikte insanoğluna saldıracak. Bu saldırıdan kurtulmayı başaranlar insan ırkının son üyeleri olduklarını fark edecek. Neslin devam edebilmesi için dünyadan uzaklaşmaya karar verecekler. Aradan geçen 20 yılın ardından bir grup insan dünyaya dönmeye ve gezegenlerini geri almaya karar verecek. Haruo özellikle annesi ve babasının ölümünden sorumlu olan Godzilla’dan intikam almak isteyecek. Ona intikam isteğiyle yanıp tutuşan bir grup insan eşlik edecek. Dünyaya döndüklerinde kendileri için 20 sene olan sürenin dünya için 20.000 yıl olduğunu fark edecekler. Sandıklarından çok yaşlı olan dünya bu zaman diliminde Godzilla’nın yuvası haline gelecek. Dolayısıyla onu kendi evinde yenmek pek de kolay olmayacak.

Godzilla serisinin ilk filmi olan Godzilla: Monster Planet, Japonya’da kasım ayında vizyona girecek. Dünyanın geri kalanı ise bu filmi Netflix üzerinden seyredebilecek. Filmden paylaşılan ilk tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR