reklamı kapat

POPÜLER

Kahve severlere akıllı termos Ember Travel Mug 2

Kahveyi ideal sıcaklıkta tutan akıllı termos: Ember Travel Mug 2 [Video]

Gün içinde oradan oraya koştururken kahve olmadan yapamayanlardansanız Ember Travel Mug 2, kahvenizi hep ideal sıcaklıkta tutan akıllı termos alternatifini sunuyor.

Kahve olmadan uyanamayan, hatta odaklanamayanlardansanız hayatınızdaki vazgeçilmez aksesuarlardan biri de termos olabilir. Sabah evden çıkmadan önce kahvenizi hazırlayıp termosla yanınızda taşıyorsanız ve kahveyi hemen o an tüketmeyi düşünmüyorsanız yaşayabileceğiniz ilk sorun termosun kalitesine bağlı olarak kahvenin yavaş yavaş soğuması oluyor. Hayatımızda akıllanan hemen her üründe olduğu gibi termoslar da akıllandığı için Ember Travel Mug 2 bu sorunu çözmenizde yardımcı oluyor. Çünkü bu termosla kahvenizi istediğiniz sıcaklıkta tutabiliyorsunuz. Böylece ne çok sıcak, ne de çok soğuk olmadan ideal noktada kahvenizi tüketebiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı termos, kahve tutkunları için ideal çözümü sunuyor

İlk etapta Ember Travel Mug 2’nin standart bir termostan pek bir farkı yok. Siyah mat bir gövdeyle gelen model, 355 ml‘lik alan sunuyor. Kapağı sızıntılara karşı özel tasarlanan modelin alametifarikası akıllı özelliklerinde yatıyor. Dokunmatik yüzeyi bulunan cihazın gövdesindeki LED lambalar kahvenizin sıcaklığını ayarlamanıza yardımcı oluyor ve mevcut sıcaklığı gösteriyor. Ayrıca akıllı telefon uygulamasıyla da bu ayarlamayı yapabiliyor, önceden belirlenmiş profiller oluşturabiliyorsunuz. LED ışıkların rengini değiştirebilir, termosunuzun üzerinde belirecek şekilde isminizi yazabilirsiniz. Aynı zamanda uygulamayla aldığınız kafein miktarını ölçmek de kolaylaşıyor. Şarj standıyla gelen modelin 3 saate varan kullanım süresi sunduğu belirtiliyor. Kahve severleri cezbedecek olan termos, akıllı özellikleriyle fiyatını da bir parça yukarı çekiyor. Modelin yurt dışı fiyatı 180 dolar.