reklamı kapat

POPÜLER

The Twist Press filtre kahve cihazı

30 saniyede filtre kahve yapan zahmetsiz ürün: The Twist Press [Video]

Kahve severler için ideal lezzete ulaşmak için pek çok farklı yöntem bulunuyor. The Twist Press de bu yöntemlere bir yenisini eklemeye hazırlanıyor.

Kahve bir keyiften öte bir hobi. İyi bir kahveye ulaşmak için farklı yöntemler deneyen kullanıcılar için bu alanda sayısız alternatif bulunuyor. Fazla vakti olmayan ancak evde basitçe kendi kahvesini yapmak isteyenler için French Press gibi alternatifler öne çıkarken; sabah uyandığınızda kahvenizi hazır eden akıllı kahve makineleri gibi lüks çözümler de bulunuyor. Bu ucu bucağı olmayan sektörde ise çok farklı bir tasarımla hayli ilgi çeken bir alternatif ortaya çıkmış durumda. The Twist Press kahvenin yapım sürecini yeniden yorumluyor. Filtre kahve sevenler için ön plana çıkan cihaz esasen elle çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Twist Press filtre kahve cihazı

Hazırla ve döndür

Pratik bir alternatif sunma amacıyla tasarlanan The Twist Press, asitliği minimuma indirirken acılığı da önlüyor. Peki bunu nasıl yapıyor? Üç parça düzenekten oluşan yapıda süzgeci kullanacağınız bardağın üzerine yerleştiriyorsunuz. Kahvenin konulacağı hazneyi de hemen üzerine koyuyorsunuz. İhtiyacınız olan kahve miktarını kahve haznesine doldurduktan sonra sıcak suyu üzerine dökmeye başlıyorsunuz. Son olarak üçüncü parçayı takarak, kahveyi sıkıştırıyorsunuz. Ve 30 saniyede bir bardak kahveyi hazır hale getirmiş oluyorsunuz.

Çok basit ve kahve yapımına çok vakit ayıramayan kullanıcılar için tasarlanan bu ürün aynı zamanda ofisten kamp alanlarına kadar kurtarıcı bir filtre kahve cihazı da olabilir. Ürünün içinde 3 bardaklık kahveyi de saklayıp yanınıza alabiliyorsunuz. Kickstarter’da hedefine çoktan ulaşan bu pratik cihaz, Kickstarter üzerinde 18 sterlinden başlayan fiyatlarla satışta. Ürünün Kickstarter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.