reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Mahallenizin dost canlısı komşusu Spider-Man filmden önce soluğu kahve dükkanında aldı [Video]

Marvel sinematik evreninin bir konuda hakkını vermek gerekiyor. İş reklama gelince bu çok başarılı bir şekilde hallediliyor. Filmin çıkışına az bir zaman kala, mahallenizin dost canlısı komşusunu Starbucks’ta görmek istemez miydiniz?

Advertisement

Standart bir günde kahve almak için girdiğiniz Starbucks’ın tavanından sipariş ettiği kahveyi almak için inen bir Spider-Man görmeyi bekler misiniz bilemiyoruz ancak Thinkmodo‘nun hazırladığı şakada işler tam olarak bu şekilde ilerliyor. Daha önce Carrie filmi için başka bir kahve dükkanında benzer şekilde ana karakter odaklı bir şaka hazırlayan ajansın yeni şakasında çalışan kahvenizi almanız için adınızı okuduktan sonra bir kahve de Spider-Man için koyup sesleniyor. Tabii Starbucks’ta çalışanlara istediğiniz ismi verebileceğiniz için bu detay bazılarının dikkatini çekmiyor, ta ki Spider-Man tavandan kahvesini almak için inene kadar…

Oldukça eğlenceli olan videoda Spider-Man kostümünün altında ise ne yazık ki Tom Holland yer almıyor. Spider-Man rolünü dublör Chris Silcox üstleniyor. Tabii tek yaptığı tavandan sarkmak değil. Silcox, bir iki numara göstermek için yere inmeyi ihmal etmiyor. Videoda Stan Lee’nin de yer aldığını söyleyelim.

Spider-Man: Homecoming filmi için de geri sayımı başlattık. 7 Temmuz’da vizyona girecek olan filmin biletlerinin ne kadar hızlı tükeneceğini göreceğiz.

VİDEO