reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man: Homecoming 2

Spider-Man: Homecoming 2 için heyecan verici Mysterio iddiası

Avengers: Infinity War’un hüzünlü finali ardından Spider-Man: Homecoming 2 ile ilgili ortaya heyecan verici bir iddia atıldı. Film Mysterio’sunu bulmuş olabilir.

Marvel Sinematik Evreni’nin 4. evresinin kapılarını aralayacak olan Spider-Man: Homecoming 2 ile ilgili Marvel ağzını çok sıkı tutuyor. Çünkü Infinity War’un ardından yapılabilecek hemen her yorum ve açıklama spoiler riski taşıyor. The Hollywood Reporter‘ın haberine göre ise yeni Spider-Man filminin oyuncu seçimleri tam gaz devam ediyor. Filmde Spider-Man evreninin klasikleşmiş kötüsü Mysterio‘nun yer alacağı belirtilirken, oyuncu seçimi içinse akıllarda bir isim netleşmiş bile.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mysterio geliyor

Habere göre Mysterio rolü için konuşulan isimse Jake Gyllenhaal. Gyllenhaal’ın Spider-Man serisiyle ilişkisi aslında biraz geçmişe dayanıyor. Yönetmenlerin Spider-Man diyince aklına gelen ilk isimlerden biri olduğu şüphesiz olan Gyllenhaal, daha önce Tobey Maguire’ın orijinal Spider-Man’i için de düşünülmüş. İlk filmin ardından Maguire’ın Seabiscuit çekimlerinde belini incitmesi sonucu rolü Maguire’dan alması düşünülen oyuncu, aktörün iyileşmesi ardından role geçiş yapmamış. Tabii Gyllenhaal’ın yeni filmdeki rolünün kesin olmadığını belirtelim. Ancak oyuncu rol için anlaşma aşamasında.

Yeni film ise 5 Temmuz 2019‘da vizyona girecek. Karakterimizinse sadece New York’ta olmayacağı açıklandı. Görünen o ki mahallemizin dost canlısı örümceği, farklı yerler görmek için de hazır. Ancak önce Avengers 4’ü atlatması gerekecek…