reklamı kapat

POPÜLER

Range Rover Evoque

Range Rover Evoque için dizel versiyonlara gelen hibrit dokunuş

Avrupa’daki belirli pazarlara sunulacak olan iki yeni başlangıç jeneratör merkezli hibrit seçenek, Range Rover Evoque kullanıcılarının beğenisine sunulacak.

Velar hamlesiyle asfalta buluşturduğu yeni nesil tasarım karakteriyle büyük beğeni toplayan Range Rover, yeni Evoque ailesine de bu süreci oldukça başarılı şekilde aktardı. 2019 model yılıyla birlikte güncel karakterine kavuşturulan model için yapılan yeni duyuruda, belli başlı Avrupa pazarları için yeni hibrit seçenekler de kataloglara ekleneceği netlik kazandı. Bununla birlikte Evoque için karşımıza çıkarılan yeni kokpit teknolojileri de kullanıcıların beğenisine sunulacak. Kaputun altında yatacak temel seçenekler ise son nesil dört silindir Ingenium motor üzerine şekillenecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Range Rover Evoque iki yeni mild-hybrid dizel ile pazarlara gelecek

Kataloga eklenen bu hibrit dokuşun başlangıç jeneratörü merkezli olduğunu rakamsal veriler öncesi belirtmek gerekiyor. 48V mimarisiyle desteklenen sistemler, yeni nesil içten yanmalıyla bir araya geldiğinde ortaya yaklaşık 160 ile 200 beygir aralığında bir güç değeri çıkartabiliyor. Kabine taşınan yeni özellik ise, Land Rover’ın kablosuz yazılım güncellemeleri sunan yeni Pivi bilgi-eğlence sistemini içeriyor. Ayrıca doğrudan bilgi-eğlence menüsüne entegre edilmiş Spotify özelliği ve aynı anda iki telefon için Bluetooth bağlantısı güncellemeler arasında ön planda. Müşteriler bu ekran üzerinden artık yeni Kabin Hava Filtreleme sistemini etkinleştirerek kabin içindeki hava kalitesini dokunmatik ekrandan da kontrol edebiliyor. Range Rover, kaza önleme sistemi başta olmak üzere bazı elektronik destekleri de güncelleme yoluna gidecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR