reklamı kapat

POPÜLER

64 megapiksel realme
64 megapiksel realme

64 megapiksel kameralı telefonun kendisinden ilk görsel geldi

24 Haziran 2019

64 megapiksel kameralı Realme akıllı telefon ile çekilmiş ilk fotoğraf kısa süre önce yayımlanmıştı. Şimdi modelin kendisinden de ilk görsel geldi.

Bu 64 megapiksel kameralı model, OPPO alt markası Realme’den geliyor. Önümüzdeki aylarda raflardaki yerini alacak telefon, biliyorsunuz Samsung imzalı 64 megapiksel ISOCELL Bright sensör kullanıyor. İşte bu sensör yayımlanan aşağıdaki görsele göre dikey konumlandırılan dörtlü bir kurulumun en üstünde yer alıyor. Evet aşağıda da görebileceğiniz üzere arkasında 64 megapiksellik modüle ek olarak üç farklı kamera daha yer alan telefon, burada geniş bir çekim aralığı getiriyor gibi duruyor. Bu dörtlü modülde ultra geniş açı, telefoto ve derinlik ya da makro lenslerin yer aldığı tahmin ediliyor. 1/1.72 inç boyutundaki bu sensör, 16 MB boyutunda tam 9216×6912 piksellik bu fotoğraflar veriyor. Bu açıdan gerçek boyutlu örnekleri çok merak uyandıran akıllı telefon, görüntüleme konusunda çıtayı oldukça yükseltecek izlenimi oluşturuyor. Biliyorsunuz pazarda şu an 48 megapiksellik telefonlar bulunuyor.

64 megapiksel realme
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme imzalı 64 megapiksel akıllı telefon çok merak ediliyor

Duyduğumuz kadarıyla Samsung, Xiaomi ve Redmi‘den kesin olarak ISOCELL Bright GW1 üzerine kurulan telefonlar geliyor. Ulaştıkları fotoğraf ve video kalitesi ile kendisine hayran bırakan akıllı telefonlar, bu konuda gelişmeye ve çok daha iddialı hale gelmeye devam ediyor. Bu da kullanıcılar için çok güzel görünüyor. Yeni modeline premium katili diyen Realme, uygun fiyatlı bir model hazırlıyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan ekran altı kamera teknolojisi geliyor