reklamı kapat

POPÜLER

The Beatles Yesterday

The Beatles’ı tarihten silen film: Yesterday [Video]

Müzik dünyasının en önemli gruplarından The Beatles tarihten silinse ne olurdu? Yesterday isimli film işte bu soruya oldukça eğlenceli bir yanıt buluyor.

Oscarlı yönetmen Danny Boyle tarafından beyaz perdeye taşınan Yesterday yetenekli bir müzisyenin etrafında şekilleniyor. Adını duyurmak isteyen bu adam yaşının ünlü olmak için geçtiğini, ünlü olabilmesi için bir mucize gerektiğini fark ediyor. İşte o mucize bir gecede gerçekleşiyor. Tüm dünya The Beatles diye bir grubun var olduğunu unutuyor. Dünya üzerinde onların şarkılarını hatırlayan tek bir kişi kalıyor, o da kahramanımız oluyor. Bu durumu fark edince The Beatles bestelerinin seslendirmeye ve giderek ün kazanmaya başlıyor. Fakat bir yandan bu bestelerin kendisine ait olmadığını bilerek büyük bir ikileme düşüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Beatles besteleriyle ünlenen kahramanımıza Himesh Patel hayat veriyor. Ona Lily James, Ana de Armas, Kate McKinnon, Ed Sheeran, Dominic Coleman, Derek Siow ve James Corden gibi isimler eşlik ediyor. Yirmi beşinci James Bond filminin yönetmenliğini üstlenmekten vazgeçen Danny Boyle’ın beyaz perdeye taşıdığı filmin Amerika’da vizyon tarihi 28 Haziran. Filmin Türkiye’de ne zaman gösterime gireceği henüz belli değil. Farklı konusuyla dikkat çeken bu filmin ilk fragmanını haberimizin girişinde bulabilirsiniz.