reklamı kapat

POPÜLER

mitsubishi-asx
mitsubishi asx

Makyajlanan 2020 Mitsubishi ASX ve öne çıkan yenilikleri

13 Şubat 2019

Mitsubishi, 2020 model Mitsubishi ASX’i otomobil tutkunlarının beğenisine sundu. Makyajlaşnmış modeliyle çok daha iddialı bir tasarıma kavuşan yeni Mitsubishi ASX, dördüncü nesille birlikte karşımıza çıkıyor.

En son 2010 yılında üçüncü nesli satışa sunulan model yeni tasarımıyla dikkat çekiyor. Tasarım açısından değişiklerin yapıldığı otomobilde yeni ızgara tasarımı göze çarpıyor. Eclipse Cross modeline benzer bir tasarım anlayışına sahip olan otomobilde 2 litre hacimli bir motor kullanılıyor. 5 ileri CVT şanzımanın tercih edildiği 2020 Mitsubishi ASX, 148 beygir güç ve 195 Nm tork üretiyor.1.6 litre benzin ve dizel seçeneklerinin de kullanıcıların beğenisine sunulacağını belirtelim. LED teknolojisine sahip ön ve arka farlarla oldukça havalı görünen otomobilde yeni renk seçenekleri de göze çarpıyor. Bir önceki modelle karşılaştırdığımızda daha kaslı bir görünüme sahip olan yeni Mitsubishi ASX’in iç mekanı da oldukça konforlu. 8 inçlik multimedya ekranın tercih edildiği otomobilin ilerleyen dönemde araç bilgilerini gösteren bir uygulamayı da kullanıma sunacağını belirtelim.

Yeni Mitsubishi ASX’in satış fiyatı ne olacak?

5 Mart’ta Cenevre Otomobil Fuarı’nda daha fazla bilgiye sahip olacağımız otomobilin ne zaman ve ne gibi bir fiyattan satışa sunulacağı henüz bilinmiyor. Konu hakkında yeni gelişmeler geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi çekebilir

SUV ailesine en küçük üye geldi: Jaguar E-Pace