reklamı kapat

POPÜLER

Samsung katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold Samsung Galaxy Winner

Samsung katlanabilir akıllı telefon hakkında çok ilginç iddia

Samsung katlanabilir akıllı telefon modeli şimdiye kadar hep Galaxy Fold adıyla tanıtılıyordu. Ancak modelin nihai ismi değişmiş gibi görünüyor.

Samsung katlanabilir akıllı telefon modeli biliyorsunuz 20 Şubat tarihinde lanse ediliyor. Galaxy S10 ailesiyle beraber görücüye çıkacak telefon, yukarıda da dediğimiz gibi şimdiye kadar hep Samsung Galaxy Fold adıyla anılıyordu. Son dönemde sağlam sızıntılar yapan bir kaynağa göreyse model direkt olarak Samsung Galaxy Winner adıyla lanse edilecek. Biraz garip duran bu ismin yüzde 100 kullanılıp kullanılmayacağı henüz bilinmiyor.  Tam 2.000 – 2.500 dolar bandında satılacağı söylenen cihaz, hep söylediğimiz gibi herkese hitap etmiyor. Yeni bir dönemin ilk temsilcisi olacak katlanabilir model, 2019’da sadece 1 milyon adet üretilecek deniyor. Tasarımsal olarak göz doldurduğu bilinen model, teknik olarak da iddialı geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung katlanabilir akıllı telefon modeli hakkında şunları biliyoruz

Bildiğiniz üzere Infinity Flex adı verilen bir ekran teknolojisi üzerine kurulan telefon, bünyesinde 7,3 inç ve 4,6 inç iki adet ekran taşıyor. Modelin içerisinde yer alan esas katlanan 7,3 inç ekran, 1536×2152 piksel çözünürlük ve 420 ppi değerini sunuyor. 4,6 inç 21:9 ekranın ise 840×1960 piksel çözünürlüğe ve yine 420 ppi değerine sahip olduğu biliniyor. Katlanabilir telefonun pil kapasitesi konusunda iki farklı bilgi var. Bazı kaynaklar 6.200 mAh (2 x 3.100 mAh), bazı kaynaklar ise 4.400 mAh (2 x 2.200 mAh) pilden bahsediyor. Modelin arkasında kesin olarak üçlü kamera sistemi yer alıyor. Önde ise çift kameranın yer alabileceği konuşuluyor.

İlgili Video