reklamı kapat

POPÜLER

Notre Dame Katedrali nde gerçekleşen yangın sonrası ücretsiz Assassin's Creed Unity dağıtımı

Ubisoft’tan oyunculara Notre Dame Katedrali’ni görebilmeleri için ücretsiz Assassin’s Creed Unity [İndir]

Paris’in sembollerinden Notre Dame Katedrali‘nde gerçekleşen trajik yangın sonrası Ubisoft da harekete geçen isimler oldu. Katedralin yeniden inşası için bağışta bulunan firma, Assassin’s Creed Unity oyununu da ücretsiz dağıtıyor.

Paris’in sembollerinden Notre Dame Katedrali, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen trajik yangın sonrası çatısını neredeyse tamamen kaybederken, katedralin kulesi de çökmüştü. Fransa’nın kalbini oluşturan katedralin yeniden inşası için farklı sektörlerden isimler ciddi miktarlarda bağış toplamış durumda. 1 milyar dolar sınırına yaklaşan bağışlara Ubisoft da dahil oldu. Firma, Notre Dame Katedrali için 500 bin euro bağışta bulunurken, oyuncuların da katedralin eşsiz güzelliğini görebilmesi için harekete geçti. Assassin’s Creed Unity oyununda tüm detaylarıyla yer alan katedrali daha fazla oyuncunun görebilmesi adına Ubisoft oyunu sınırlı bir süre için ücretsiz yapmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Assassin’s Creed Unity kısa süreliğine ücretsiz

17 Nisan’da başlayan bu dağıtım, 25 Nisan’a kadar devam edecek. 25 Nisan’da yerel saate göre saat 10:00’dan sonra ise oyunu ücretsiz olarak almak mümkün olmayacak. PC versiyonu dağıtılan oyun için tek yapmanız gereken, buradaki sayfa üzerinden Uplay hesabınıza giriş yapmak. Oyunu kütüphanenize ekleyip doğrudan indirebilirsiniz. Oyunu kütüphanenize ekledikten sonra oyunun süresiz bir şekilde kütüphanenizde kalacağı da ekleniyor.

2014’te satışa sunulan Assassin’s Creed Unity, oyuncuları Fransız Devrimi’nin ortasına götürüyordu. Arno Victor Dorian’ı merkezine oturtan oyunun aynı zamanda seri için bir diğer önemli noktası ilk kez co-op multiplayer’ı seriye dahil etmek olmuştu. Dört oyuncuya kadar imkan tanıyan hikaye farklı bir deneyim sunmayı amaçlıyordu.

İlginizi çekebilir

Oyunun sinematik fragmanı