reklamı kapat

POPÜLER

Assassins Creed

Yeni Assassin’s Creed oyunu Unity’nin ekran görüntüleri sızdı

Merakla beklenen yeni Assassin’s Creed oyununun ilk ekran görüntüleri sızdı. Kotaku‘ya anonim bir kaynağın gönderdiği ekran görüntülerine göre, Unity kod adlı yeni Assassin’s Creed oyunu 18’inci yüzyılda Paris’te geçiyor. Oyunun tamamlanmamış bir sürümünden alındığı anlaşılan ekran görüntülerinde Notre Dame ve Seine Nehri gibi ünlü yapılar açıkça görülüyor. Bu ekran görüntüleri, daha önce çıkan ve Unity’nin Fransız Devrimi’nde geçeceğine ilişkin söylentilerle de eşleşiyor.

Assassins Creed
Xbox One ve PlayStation 4‘te oynanabilecek olan Unity’ye ek olarak bu sene Comet kod adlı bir bölümünün daha çıkması bekleniyor. Yine Kotaku’nun belirttiğine göre Comet’i Xbox 360 ve PlayStation 3 sahipleri oynayabilecek. Ancak oyunun Nintendo platformlarında oynanıp oynanamayacağına ilişkin herhangi bir açıklama henüz yok.
Assassins Creed
Bu sene iki oyunun birden piyasaya sürülmesi heyecan verici olsa da, oyunların her platformda oynanamayacak olması Assassin’s Creed hayranlarını üzecek gibi görünüyor. Bu platform eleştirilerine henüz tepki vermeyen oyun üreticisi Ubisoft, son beş ayda Black Flag’i, mobil oyun Pirates’ı, Liberation’ın HD sürümünü ve Arena adlı Assassin’s Creed masa oyununu piyasaya sürdükten sonra şimdi iki yeni oyun daha çıkararak AC’yi “sömürdüğü” eleştirileriyle de karşı karşıya.

YORUMLAR