reklamı kapat

POPÜLER

assassin

Assassin’s Creed Rogue’un tanıtım videosu sızdı! Yeni Assassin bir Templar mı?

Assassin’s Creed Unity‘nin heyecanı hala üstümüzde ancak seriye dahil olacak bir başka oyun daha var. Daha önce duyurduğumuz ve isminin daha önce Assassin’s Creed Comet olması beklenen oyun Assassin’s Creed Rogue ismiyle çıkmaya hazırlanıyor.

assassin
Almanya’da gerçekleşecek olan oyun fuarı Gamescom’a günler kala Ubisoft’un yeni oyunu Assassin’s Creed Rogue’un tanıtım fragmanı internete sızdı. Daha önceleri Assassin’s Creed Comet ismine sahip olacağı konuşulan oyunun adını Rogue olacağı geçen hafta kesinleşmişti ancak oyunla ilgili çok bir detay yoktu. Ubisoft’un eski nesil konsolları unutmadığının bir göstergesi niteliğindeki oyunun fragmanında görüyoruz ki özellikle Black Flag’de sevilen gemi savaşları Rogue’da da kendini gösteriyor. Xbox 360 ve PS3 için çıkacak olan oyunun fragmanında Assassin görünümlü ana karakterin üstündeki Templar ikonuna da dikkat çekelim. Ana karakterimizin bir Templar olacağına ilişkin dedikodular da bu video sayesinde doğrulanmış oluyor. İnternete sızdırıldığı gibi silinen videoda 11 Kasım‘da çıkacağı belirtilen oyun için Ubisoft cephesinden henüz resmi bir açıklama gelmedi.

rogue
Assassin’s Creed Rogue’un Unity’den çok farklı bir oyun olacağını da unutmamak gerek. Aynı sene içinde iki Assassin oyunu çıkaracak olan firmanın iki oyunda da aynı başarıyı yakalayıp yakalayamayacağını göreceğiz.