reklamı kapat

POPÜLER

Assassin’s Creed Origins’ten nefes kesen sinematik fragman [Video]

Ubisoft’un Assassin’s Creed serisi ile ilgili ne düşünüyorsunuz bilemiyoruz. Ancak bir gerçek var ki firmanın seri için hazırladığı sinematik fragmanlar her defasında heyecanlandırmayı başarıyor. E3 2017’de kendini gösteren Assassin’s Creed Origins‘in sinematik fragmanı ise adeta nefes kesiyor.

E3 2017’de “köklere” döneceğini ilan eden Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu antik Mısır’da geçiyor. ana karakterimiz Bayek suikastçı birliğinin oluşumuna tanıklık etmemizi sağlıyor. E3 2017 fragmanında birebir saldırılar dışında okla saldırılarla da büyük heyecan yaratan, kartal kontrolüyle dikkat çeken oyunun sinematik fragmanı ise adeta film güzelliğinde.

Ancak kabul edelim Ubisoft bunu hep yapıyor. Unity’nin de muhteşem sinematik fragmanını unutmadık mesela. Assassin’s Creed Origins de farklı değil. Doğru müzik seçimi ve özenle hazırlanmış karelerle sinematik fragman adeta şahlanmış. Leonard Cohen’in You Want It Darker şarkısı eşliğinde Bayek’in nasıl dövüştüğüne şahit oluyoruz. Okçuluk yetenekleriyle hayran bırakan Bayek’in dışında antik Mısır’ın etkileyici görselliğiyle de süslenen fragman film tadında bir deneyim sunuyor.

Ön siparişe açılan Assassin’s Creed Origins 27 Ekim‘de PC, PS4 ve Xbox için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun PC fiyatı ise 209 TL.

VİDEO