reklamı kapat

POPÜLER

Assassin’s Creed Origins’in oyun moduyla Antik Mısır tarihine yolculuk

Ubisoft’un geçtiğimiz iki gün İngiltere’de düzenlediği Assassin’s Creed Origins tanıtım etkinliği kapsamında oyuncularla oldukça heyecan verici bir oyun modu da paylaşıldı. Yeni oyun modu sizi Antik Mısır’ın gizemleriyle buluşturuyor.

Eylül ayını sonlandırmamızla beraber Assassin’s Creed Origins için geri sayımı da başlattık. Antik Mısır’da suikastçı köklerine dönüş yapacak oyunda biz de Mısır’ın benzersiz güzelliğiyle baş başa kalacağız. Ancak Ubisoft’un Antik Mısır için başka planları da var.

Assassin’s Creed: Antik Mısır Keşif Turu isimli oyun modunu duyuran Ubisoft, oyuncuların Eski Mısır’ı keşfetmesini ve zengin geçmişi hakkında bilgi edinmesini istiyor. Bu modda oyuncular savaş, öykü ya da zaman kısıtlaması olmadan Assassin’s Creed Origins’teki Eski Mısır’ın interaktif 3D rekreasyonunda dolaşabiliyor. İskenderiye’den Memphis’e, Nil Deltası’ndan Büyük Kum Denizi’ne, Giza Platosu’ndan Faiyum Oasis’e Mısır’ı gezmekle kalmayan oyuncular aynı zamanda küratörler eşliğinde bilgi sahibi de oluyor. Keşif Turu, 2018 başında tüm Assassin’s Creed Origins sahiplerine ücretsiz bir güncellemeyle dağıtılacak. Assassin’s Creed Origins’se 27 Ekim‘de konsollar ve PC için satışa sunulacak.