reklamı kapat

POPÜLER

Assassin’s Creed "Discovery Tours" oyunları ücretsiz oldu [İndir]

Assassin’s Creed “Discovery Tours” oyunları ücretsiz oldu [İndir]

Ubisoft kısa süre önce Assassin’s Creed serisinin tarih eğitimi amacıyla hazırlanan “Discovery Tours” oyunlarını ücretsiz yaptı.

Assassin’s Creed Origins ve daha sonra çıkan Odyssey yapımları içerisinde yer alan tarih eğitimi amacıyla hazırlanan “Discovery Tours” oyunlarını artık herkes indirerek ücretsiz olarak deneyebiliyor. Direkt olarak buradan Ubisoft hesabı ile indirebileceğiniz oyunlar, antik Yunanistan veya antik Mısır medeniyetlerine görsel olarak harika bir tur imkanı tanıyor. Özellikle çocuklar için güzel olan ancak genel olarak herkese hitap eden bu oyunlar, tarihi yapıları oyun ortamında gezmenize imkan tanıyor ve bunu gerçekten çok ama çok iyi şekilde yerine getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Assassin’s Creed en son Valhalla özelinde üzen bir Xbox Series X haberi ile gündem olmuştu

Microsoft imzalı Xbox Series X biliyorsunuz oldukça güçlü bir oyun konsolu. Ancak daha önce de söylediğimiz gibi bu güç ilk aşamada birçok yapımcı tarafından tam olarak kullanılamayacak gibi görünüyor. Çünkü Ubisoft’tan yapılan açıklamaya göre yeni tanıtılan Assassin’s Creed Valhalla oyunu konsolda ancak 4K 30 FPS bir deneyim getirmeye hazırlanıyor. Burada 4K 60 FPS beklentisini suya düşüren firma, 2020 sonunda çıkacak konsol için daha şimdiden üzücü bir haber veriyor. Çünkü kişiler artık yeni nesilde 4K 60 FPS‘yi standart olarak görmek istiyor. Çünkü konsol için sık sık özel optimize edilen oyunların 4K 120 FPS deneyim sunacağı aktarılıyor. Bu açıdan 2021’de raflardaki yerini alacak bir konsol için 30 FPS açıklaması gerçekten üzücü duruyor ve şu an oldukça tepki çekiyor.

İlgili Video