reklamı kapat

POPÜLER

HTC U Ear kablosuz kulaklık ortaya çıktı

HTC U Ear kablosuz kulaklık ortaya çıktı; işte ilk detaylar

Akıllı telefon pazarının artık önemsenmeyen isimlerinden HTC, bu sefer HTC U Ear kablosuz kulaklık modeli ile gündemde yer alıyor.

Kablosuz kulaklık pazarının en yeni üyelerinden olacak HTC U Ear, resmi FCC kayıtlarında kendisini gösterdi. Şimdilik sadece siyah renkte bizleri karşılayan ürün, görebileceğiniz üzere Apple AirPods benzeri bir çizgiye sahip. Yani kulaklık içi formunda olmayan ürün, Xiaomi’nin bütçe dostu yeni kulaklığı gibi yatay kullanılacak bir şarj özellikli hazne üstüne kuruluyor. Şarj için USB-C kullanıyor olması sevindiren model, resmi kayıtlara girdiğine göre çok ama çok yakında resmi olarak lanse ediliyor. Bu modelin nerelerde satılacağı ya da fiyatı hakkında bir henüz bir açıklama yer almıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HTC U Ear kablosuz kulaklık ile ses getiren firmanın gündeme gelen son telefonu HTC Desire 20 Pro olmuştu

Evan Blass tarafından tasarımı sızdırılan telefon, alanda herhangi bir devrim yapmıyor. Henüz çerçeve kalınlığı net olarak anlaşılamayan ancak ince çerçeveler taşıdığı düşünülen telefon, ön kamerayı bir ekran deliğinde barındırıyor ve parmak izi sensörünü arkasında taşıyor. Yine arkasında dikey konumlandırılmış dörtlü kamera yer alan yüksek ihtimalle orta üst seviye model, henüz ne tarz teknik detaylar taşıyor bilinmiyor. Ancak bu modelin iddialı olması ya da çok ses getirmesi kesinlikle beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da LG’nin yeni modeli Velvet