reklamı kapat

POPÜLER

Assassin’s Creed Odyssey

Seriyi Antik Yunanistan’a taşıyan Assassin’s Creed Odyssey ortaya çıktı [Video]

E3 2018 için geri sayım yaptığımız şu günlerde, oyun fuarında tanıtılacak olan Assassin’s Creed oyunu göründü. Uzun zamandır istenen oyun teması geliyor.

Ubisoft’un en popüler serilerinden Assassin’s Creed, her ne kadar tökezlemeler yaşasa da en son çıkan Origins oyunuyla beraber ciddi bir toparlanma yaşadı. Oyuncuları Antik Mısır’a götüren oyun övgüler toplamış, fazlasıyla beğenilmişti. Zaten Antik Mısır da oyuncuların bu evrende en çok gitmek istediği dönemlerden biriydi. Bir diğeri ise Antik Yunan temasıydı. Origins’in sonunda mesajları verilen bu tema ise yeni oyunda nihayet karşımıza çıkıyor. Assassin’s Creed Odyssey‘in duyurusunu paylaşan Ubisoft, bizi Spartalıların dönemine götürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zack Snyder’ın unutulmaz sahnesi

Paylaşılan 5 saniyelik tanıtım videosunda ise Zack Snyder’ın Frank Miller’ın çizgi romanı 300’den uyarlama aynı isimli filmde yer alan ikonik sahnenin çok benzeri görünüyor. Logoda yer alan miğfer de Korint miğferi şeklinde. O dönemin Yunan askerlerinin giydiği miğfer anlayacağınız. Uzun zamandır beklediğimiz Antik Yunan temasının böylesine destansı bir dönemde geçiyor olması ise çok şaşırtıcı değil. Asıl merak edilen Ubisoft’un hazırladığı sinematiğin tam hali. Bildiğiniz gibi konu sinematikler olunca seri adeta bir numaraya oturuyor.

Ancak bunun için önümüzde daha 10 gün var. Ubisoft’un E3 paneli 11 Haziran‘da gerçekleşecek. Oyunu da ilk olarak o zaman göreceğiz. Detaylar da yine fuarda paylaşılacak.