reklamı kapat

POPÜLER

Thunder Chase

Başından kalkamayacağınız yerli oyun Thunder Chase mobilde [Video]

Bir süredir Steam’de yer alan yerli oyun Thunder Chase, mobil platformlarda da oyuncularla buluşuyor. iOS ve Android’de yerini alan oyun, oyuncuları keyifli bir maceraya davet ediyor.

Steam’in ardından iOS ve Android’de de yerini alan yerli oyun Thunder Chase, eğlenceli bir hayatta kalma oyunu. Asla bitmeyen bir savaşın ortasına düştüğünüz oyunda olabildiğince hayatta kalmaya çalışıyor ve düşmanlardan kaçarak puan topluyorsunuz. Bazı yardımcı malzemelerle oyun süresini uzatmak da mümkün. Örneğin zırh giyerek daha fazla hasarla mücadele edebilirsiniz. Farklı bombalarla aksiyonu artıran oyunda farklı özelliklere sahip uçaklar bulunuyor. Oyun zorluğunu da artırmak mümkün. Kafa dağıtmak için başına geçip kendinizi rekor kırmaya çalışırken bulabileceğiniz oyun iOS ve Android’in dışında Amazon’un mağazasında da yer alıyor.

Mobilde ücretsiz

İngilice ve Türkçe dil desteği sunan oyunun iOS, Android ve Amazon mağazasındaki versiyonunu ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Oyun Steam’de ise 1,99 TL fiyatla satışa sunulmuş durumda. Oyunu aşağıda yer alan linklerden indirebilirsiniz. Amazon’dan indirmek isteyen kullanıcılar oyuna buradan ulaşabilir. Mobil versiyonda oyun içi satın alma seçenekleri bulunduğunu ekleyelim.

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 218,8 MB
  • Yükle App Store