reklamı kapat

POPÜLER

Yerli oyun The Chemist içinizdeki kimyageri uyandırmaya hazırlanıyor [Video]

Gelişen oyun sektörüyle beraber yerli Indie yapımcılar da yeni oyunlarını oyuncularla buluşturmaya devam ediyor. Onlardan biri olan tensixfour Games, yeni oyunları The Chemist için geri sayımı başlattı.

Kimya tutkunlarının ilgisini çekecek olan The Chemist, gerçekçi mekanikleriyle oyun tutkunlarına oldukça ilginç bir simülasyon sunuyor. Basit bir şekilde açıklayacak olursak, oyunda finansal durumunu pozitif yönde tutmaya çalışan bir kimyageri kontrol ediyorsunuz. Dışardan aldığınız işleri sizden istenen süre içinde yapmalı ve teslim etmelisiniz. Oyunun kendi içinde bir zaman akışı yok, gerçek hayattaki zaman akışına göre oynuyorsunuz. Sizden istenen kimyasal maddeye göre, ki bu bir barbekü sosu da olabilir bir sabun da, malzemeleri satın alıp işe koyuluyorsunuz.

Mekanikleri üzerinde bir hayli vakit harcanmış oyunda, malzemelerinizi kullanırken de özen göstermelisiniz. Zira örneğin yüksekten düşürdüğünüz bir beher paramparça olabiliyor. tensixfour Games’in bir yıldır üzerinde çalıştığı proje, Indie takipçileri tarafından da oldukça ilgi görmüş durumda. 13 Ekim‘de Steam’deki yerini alacak olan oyunun demosu oyuncularla paylaşılmış. The Chemist’i çıkmadan deneyimlemek isteyen kullanıcılar demoya buradan ulaşabilir.

VİDEO