reklamı kapat

POPÜLER

assassinscreed

Assassin’s Creed Unity dört karakterle birlikte geliyor [Video]

Ubisoft‘un en başarılı serisi Assassin’s Creed, Black Flag ile verdiği “korsan molasından” sıyrılıp, eski temasına geri kavuşuyor; hem de dört karakter ile birlikte.

Ubisoft tanıtım fragmanları ile oyuncuları nasıl heyecanlandıracağını biliyor. Assassin’s Creed Unity için hazırlanan sinematik fragman ve sonrasında gelen oynanış videosu da Assassin’s Creed hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak gibi görünüyor. Oyunu geliştirip yeni özellikler eklemiş olan Ubisoft, korsan temasıyla verdiği arayı telafi edecek gibi.

Dört kişilik co-op modu olacağını daha önce duyurduğumuz oyunun dört karakteri de fragmanda sahne alıyor. Eski oyun temasına dönüş yaşayan Assassin’s Creed, özlenen oyun deneyimini de geri getirecek gibi görünüyor, çünkü artık Assassin’lerimiz korsan değil. Oyunun ilk bakışta dikkat çeken özellikleri ise, geliştirilmiş gizlilik modu, zorlaştırılmış dövüşler ve iyileştirilmiş parkur yetenekleri. Oyundaki kılık değiştirme özelliği ve “Phantom Blade” de heyecan verici unsurlardan.

Fransız devriminin tam ortasında olduğumuz için sürekli bir kaos içinde olan şehirde gezerken pek çok olayla ilgili opsiyonumuz da olacak elbet. Artırılmış yan görevlerin dışında, oyuncunun kararına bağlı gelişen yan seçimler de oyunu zenginleştiren detaylardan. Assassin’s Creed Unity özlediğimiz temayı bize geri verecek mi bunu 28 Ekim’de göreceğiz.

VİDEO

Fragman için Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak filminde de kullanılan, Lorde’un yeniden yorumladığı Everybody Wants to Rule the World seçilmiş.