reklamı kapat

POPÜLER

Assassin’s Creed Unity için 10 farklı stüdyo çalışıyor [Video]

Ubisoft, Assassin’s Creed Unity için işleri bir adım daha ileri götürmüş. Montreal, Toronto, Singapur, Quebec, Annecy, Şanghay, Çengdu, Kiev, Montpellier, ve Bükreş’te bulunan 10 stüdyosu şu an Unity için çalışıyor. Assassin’s Creed IV için 7 farklı stüdyo ile çalışan şirket, sayıyı arttırarak beklentileri de yükseltiyor.

Ubisoft’un dünya çapında 29 farklı stüdyosu var ve şu an 10 tanesi Unity için güçlerini birleştirmiş durumda. Dünyanın dört bir yanındaki bu stüdyoların oyun için birleşmesi, gelecek oyunun kalitesi ile ilgili bir iki ipucu veriyor. Assassin’s Creed IV’ün çıkışının ardından, belki senaryosu ile veya PC optimizasyonu ile değil ama grafikleri ile oyuncuların büyük çoğunluğunu etkileyen Ubisoft’un, Unity ile de başarısına başarı katmak istediği aşikar.

Toplam 9,200 çalışanı olan şirketin Unity için tam olarak kaç kişi çalıştırdığı bilinmiyor. Piyasadaki rekabet yüzünden bu sayıyı açıklamayan Ubisoft, bir oran bile vermiyor. Assassin’s Creed Unity, bu yılın sonunda PC, Xbox One ve PS4 için çıkışını gerçekleştirecek.

VİDEO