reklamı kapat

POPÜLER

unity

Assassin’s Creed Unity’den şaşırtıcı haber

Haziran ayında gerçekleşecek olan Electronic Entertainment Expo‘da (E3) Assassin’s Creed Unity için iki farklı tanıtım videosu yayınlaması beklenen Ubisoft’un, tanıtımlarından birinde 4 kişilik kooperatif oyun modu göstereceği konuşuluyor.

Bir Assassin’s Creed hayranı iseniz hazır olun; Ubisoft E3’te Unity ile ortalığı kasıp kavurabilir. PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak olan yeni Assassin’s Creed oyununu daha önce sitemizde duyurmuştuk. Sene boyunca şirket içi bilgi sızdırmalar yüzünden çıkmadan didik didik ettiğimiz oyunla ilgili E3 konferansına dair de yeni bilgiler geldi.

unity
The Escapist‘te yer alan habere göre, bir Ubisoft çalışanının sızdırdığı bilgiler Unity’nin serinin hikaye içi dört kişilik kooperatif oyun moduna sahip ilk oyunu olacağını gösteriyor. Kooperatif oyun modu ise tek kişilik oyun modu ile beraber bu sene gerçekleşecek olan E3’te iki yeni demo ile tanıtılacak. İki yeni demonun geleceği haberi daha önce eski bir NeoGAF üyesi tarafından Twitter üzerinden paylaşılmıştı. The Escapist, bu iddiaları Ubisoft’a yakın, güvenilir bir kaynağa onaylattığını iddia ediyor.

unity
İki demonun aynı basın duyurusunda tanıtılmayacağı da dedikodular arasında. Ubisoft’un birkaç yıldır Sony ile içli dışlı olduğunu düşünürsek, demolardan birinin Sony’nin basın toplantısında tanıtılması epey olası. Ubisoft bu sene içeriden sızdırılan bilgilerle belki de en az sürprizli dönemini yaşıyor. Dört kişilik kooperatif modu dedikodusu ise şimdiden hayranlar arasında büyük heyecana sebep olmuş durumda.