reklamı kapat

POPÜLER

Emilia Clarke

Game of Thrones’un yıldızı Emilia Clarke’ı rahatsız eden soru

Dünyanın dört bir yanında takip edilen Game of Thrones yaşanan şaşırtıcı olayların yanı sıra çıplaklık ve cinsellik içeren sahneleriyle de çok konuşuluyor. Bu durum oyuncularla yapılan röportajlarda sık sık gündeme geliyor. Görünen o ki Emilia Clarke bu sorulardan çok sıkılmış!

Bildiğiniz gibi Daenerys Targaryen’e hayat veren oyuncu şimdiye kadar pek çok çıplak sahneyle izleyici karşısına çıktı. Dolayısıyla bu konu kendisine pek çok kez soruldu. Son olarak Harper’s Bazaar‘ın sorularını yanıtlayan yetenekli oyuncu bu konunun neden bu kadar abartıldığını anlamadığını ifade etti.

Emilia Clarke sorulara tepkili

“Dizideki çıplak sahnelerin bu kadar konuşulmasından rahatsız olmaya başlıyorum. İnsanlar Game of Thrones’la birlikte çıplaklığa yer veren sitelerin daha az ilgi görmeye başladığını söylüyor. Ben de ‘Peki ya The Handmaid’s Tale?’ diye sormak istiyorum. O diziye bayıldım ve sezon bittiğinde ağlıyordum. Çünkü devamını hemen izleyemeyeceğim için mutsuzdum. O dizide de bolca cinsellik ve çıplak sahne yer alıyor. Sadece o da değil, pek çok dizi bu konular etrafında şekilleniyor. Çünkü insanlar bu şekilde keyifli zaman geçirip çoğalıyor. Bu hayatın çok normal bir parçası.”

Emilia Clarke çıplaklığın doğallığı konusunda haklı olsa da, izleyicilerin bu konuda konuşmamasını beklemek mümkün değil. Hele de bu sahnelerin asıl amacı seyircilerin dizi hakkında konuşmasını sağlamakken…