reklamı kapat

POPÜLER

Sony Playstation Days of Play
Sony Playstation Days of Play

Playstation ürünlerinde büyük Days of Play indirim kampanyası

Sony Interactive Entertainment (SIE), her yıl aynı dönemde yapılan ve büyük ilgi gören Playstation “Days of Play” kampanyasının bu yaz da tekrarlanacağını duyurdu.

Days of Play indirimleri kapsamında birçok konsol, oyun ve aksesuar, 7-17 Haziran tarihleri arasında büyük indirimlerle oyun severlerle buluşacak. Kampanyaya özel sınırlı sayıda üretilen, koyu gri renginde metalik gövde tasarımıyla ve PlayStation‘ın ikonlaşmış Üçgen, Yuvarlak, Çarpı, Kare sembollerinin metalik gümüş renkli işlemesiyle dikkat çeken PS4 Days of Play Özel Kasa Konsol da bu tarihten itibaren satışta olacak.

Kampanya kapsamında PS4 500 GB konsol, 3 oyun ve 3 aylık PS Plus üyelik paketi 2.699 TL yerine 1.799 TL’den satışa sunulurken, PS4 1 TB konsol ve ikinci DualShock 4 kablosuz kontrol cihazı sunan paket, 3.199 TL yerine 2.249 TL’den oyuncularla buluşuyor. 4K oyun deneyimi sunan süper güçlü konsol PS4 Pro ve PS4 Days of Play 1 TB Özel Kasa Konsol ise kampanya kapsamında 2.699 TL perakende fiyatı ile raflarda yerini alıyor. Days of Play kampanyası kapsamında PS4 sahipleri de unutulmamış. Oyun konsollarına yeni bir DualShock 4 kablosuz kontrol cihazı almak isteyenler, tüm renk seçenekleri için 329 TL’lik avantajlı fiyatlardan faydalanabilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Playstation almak isteyenler için Days of Play kampanyası güzel görünüyor

Days of Play kampanyasının 11 günlük süresi boyunca, en popüler PS4 oyunları da indirimde olacak. Kampanya kapsamında son dönemin en popüler oyunlarından Days Gone 299 TL’den, Marvel’s Spider-Man 249 TL’den, God of War 199 TL’den ve GT Sports 139 TL’den satılacak. Tüm diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Video

PS4 Days of Play Özel Kasa Konsol modeli