reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead Avengers Infinity War

The Walking Dead’den Avengers Infinity War göndermesi

Televizyonun en fazla ilgi çeken işlerinden biri olan The Walking Dead zaman zaman sosyal medyadan enteresan göndermeler yapıyor. Geçtiğimiz aylarda Game of Thrones’a gönderme yapan bir poster paylaşılmıştı. Şimdiyse yeni hedef Avengers Infinity War oldu.

Kısaca bahsetmek gerekirse Avengers Infinity War, Marvel Sinematik Evreni’ndeki tüm süper kahramanları bir araya getirmesiyle dikkat çekiyor. Bu sebeple de Marvel stüdyoları tarafından “tarihteki en hırslı buluşma” sözleriyle tanımlandı. Fakat bu tanım kısa sürede sosyal medyanın odağına oturmayı başardı. Twitter kullanıcıları aksini kanıtlayacak eğlenceli paylaşımlar yapmaya başladı. İşte The Walking Dead de bu furyaya katıldı. Yapılan paylaşımda Morgan Jones‘un Nick ile fotoğrafı görünüyor. Altta ise şu sözler yer alıyor:

“Marvel: Avengers Infinity War tarihteki en hırslı buluşma
Biz: (fotoğrafa işaret ediyor)”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead ve Fear The Walking Dead buluşması gerçekten de uzun zamandır bekleniyordu. İlk bağlantıyı kuracak kişinin Morgan Jones olması da büyük ilgi çekti. Fakat bunu tarihteki en hırslu buluşma olarak tanımlamak pek mümkün değil. Buna rağmen yapılan paylaşım hayranlardan olumlu tepkiler aldı. Böylece ekip olarak sosyal medyayı kullanmayı bildiklerini bir kez daha kanıtladı.

İlgili video

The Walking Dead 8. sezon fragmanı