reklamı kapat

POPÜLER

Ev tipi kuru temizleme makinesi Swash

Sadece kuru temizleme yapılabilen giysiler, sıklıkla yıkanamaması nedeniyle sıkıntı yarattığı gibi adamı sürekli kuru temizlemeciye götürttüğü için cebimize de zarar veriyor. Bu tip giysileri havalandırıp kırışıklarını gideren Swash, kuru temizlemeyeci ziyaretlerinin sayısını azaltmayı, acil durumlarda kuru temizlemeye gitmeden de giysileri kullanabilmeyi sağlıyor.

Advertisement

Yün, kaşmir ve dantel gibi malzemelerin yanı sıra sık sık yıkamak veya ütülemek istemediğiniz tüm giysileri Swash’la havalandırabiliyorsunuz. Ayarlanabilir askıya yerleştirdiğiniz giysiyi Swash’un sürgülü rafına asıyorsunuz. Düzleştirici klipsleri iliştirdikten sonra tek kullanımlık Swash kapsülünü de makineye koymanız gerekiyor.

swash
Makineyi çalıştırdığınızda, kapsüldeki özel formüllü sıvı giysinin üzerine püskürtülüyor; böylece kumaş lifleri yumuşuyor. Bunun ardından basınçlı sıcak hava üflenerek kirin atılması sağlanıyor. Sonuç olarak kırışıklıklar giderildiği gibi, kumaş lifleri tekrar sıkılaşıp ilk alındığındaki haline dönüyor; ayrıca giysi üzerindeki ter kokusu gibi kokular da giderilmiş oluyor.

499 dolar etiketle ABD’de satışa sunulan Swash’u çalıştırmak için prize takmanız yeterli.