reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Samsung Galaxy Note 20 Ultra’nın yeni taslak renk seçenekleri ortaya çıktı

Samsung’un Rusya departmanı Samsung Galaxy Note 20 Ultra modelinin fotoğrafını yanlışlıkla internet sayfası üzerinden paylaşmıştı. Sızan fotoğrafta Galaxy Note 20 Ultra’nin Mistik Bronz rengi gün ışığın çıkmıştı.

Blossom isimli bir Twitter kullanıcısı telefonun mavi ve yeşil renk seçeneklerine sahip modellerini kendince yorumladı. Nane yeşili ve mavi renk seçeneklerine sahip telefon etkileyici bir görünüm sunuyor. Yalnız altını çizmekte yarar var. Paylaşılan bu renk seçenekleri Samsung tarafından paylaşılan renk seçenekleri değil. Blossom isimli kullanıcısının imzasını taşıyan taslak tasarımların gerçeğe dönüşüp dönüşmeyeceğini görmemiz için bir ay daha beklememiz gerekiyor. Geçtiğimiz ay ortaya çıkan bir haberde telefonun siyah, bakır kahverengi, gri, nane, gümüş ve beyaz renk seçenekleriyle geleceği ortaya çıkmıştı. Samsung geniş renk yelpazesinin duyurusunu gerçekleştirecek olsa da tüm renk seçeneklerini aynı zaman diliminde piyasaya sürüp sürmeyeceği henüz bilinmiyor.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra üçlü kamera sistemiyle geliyor

Üçlü kamera sistemiyle gelmesi beklenen Samsung Galaxy Note 20 Ultra, köşeli bir yapıyı benimsiyor. Ailenin en güçlü modeli olmasını beklediğimiz Note 20 Ultra’nın 108 megapiksellik bir ana kamerayla gelmesi bekleniyor. Samsung’un bu kamerada özellikle otofokus performansında iyileştirme sunacağı da ifade ediliyor.

Pil tarafında Galaxy Note 20 modeli 4.300 mAh pille geliyor. Galaxy Note 20 Ultra ise 4.500 mAh pil taşıyor. 25W kablo üstünden hızlı şarj desteği sunan modelin kablosuz şarj tarafında bir iyileştirme sunup sunmayacağı ise henüz belli değil. Galaxy Note 20 ailesiyle ilgili tüm detaylar önümüzdeki ay açığa çıkacak.

İlginizi çekebilir

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!