reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 10 Ultra

Xiaomi Mi 10 Ultra ve Samsung Galaxy Note 20 Ultra kamera karşılaştırması [Video]

Xiaomi Mi 10 Ultra ile Samsung Galaxy Note 20 Ultra modellerinin kameraları bir kez daha karşı karşıya geldi. Camera Test isimli YouTube kanalı tarafından yapılan karşılaştırmada her ik kameranın da gücü ortaya çıkıyor.

Paylaşılan karelerin çoğunda Samsung Galaxy Note 20 Ultra’nın Mi 10 Ultra’ya kıyasla daha doygun görüntüler sunduğu görülüyor. Bazı karelere bakıldığında Mi 10 Ultra daha iyi sonuçlara imza atarken bazı karelerde de Galaxy Note 20 Ultra daha iyi performans sergiliyor. Galaxy Note 20 Ultra’da 108 megapiksellik kamera, Mi 10 Ultra’da ise 48 megapiksel kamera bulunuyor. Özellikle Samsung’daki 108 megapiksel kamera sayesinde Note 20 Ultra piyasadaki rakiplerine kıyasla daha detaylı fotoğraflar çekebiliyor. Özellikle bu çözünürlük değerinde bir fotoğraf çekildiğinde ve yakınlaştırma yapıldığında görüntülerde fazla kayıp yaşanmıyor. Ayrıca her iki telefon da saniyede 30 kare 8K video kaydına imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 10 Ultra ve Samsung Galaxy Note 20 Ultra karşı karşıya

Piyasadaki en başarılı kameralara sahip olan akıllı telefonlardan Mi 10 Ultra’nın ön tarafında 20 megapiksel kamera bulunuyor. Galaxy Note 20 Ultra’nın ön tarafında da 20 megapiksel kamera mevcut. Telefonları birbirleriyle karşı karşıya getiren videoyu haberin devamında izleyebilirsiniz.

İlgili video

https://www.youtube.com/watch?v=f8mAIZHNWXY