reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 10 Ultra Samsung Galaxy note 20 ultra
Xiaomi Mi 10 Ultra
Xiaomi Mi 10 Ultra

Xiaomi Mi 10 Ultra ve Samsung Galaxy Note 20 Ultra kameraları karşı karşıya [Video]

Yakınlaştırma yetenekleriyle dikkat çeken Xiaomi Mi 10 Ultra modeli ile Samsung Galaxy Note 20 Ultra modellerin kameraları karşı karşıya geldi.

Kamera performanslarıyla şu andaki en başarılı kameralı akıllı telefonlardan olan modeller dikkat çekici performans sergiliyor. Paylaşılan videoya bakıldığında telefonların kamera performanslarının birbirine yakın performans sergilediği görülüyor. Bazı karelerde Xiaomi Mi 10 Ultra daha başarılı iken bazı karelerde ise Samsung Galaxy Note 20 Ultra daha iyi sonuç üretiyor. Yeni Galaxy modelinin ana kamerası 108 megapiksel iken, yeni Xiaomi telefonunun kamerası 48 megapiksel çözünürlüğünde. Galaxy modelinde daha yüksek çözünürlüklü kamera kullanıldığı için daha Mi 10 Ultra’ya kıyasla daha detaylı fotoğraflar çekebiliyor. Galaxy Note 20 Ultra, 50 kata kadar dijital yakınlaştırmaya, Mi 10 Ultra ise 120 kata kadar dijital yakınlaştırmaya destek veriyor. Pek tabii son zoom değerlerine çıkıldığında görüntülerde kayıplar yaşanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 10 Ultra kamerasıyla dikkatleri üstüne çekiyor

Mi 10 Ultra, arkasında 48 megapiksel ana, 12 megapiksel telefoto, 48 megapiksel telefoto ve 20 megapiksel ultra geniş açı kameralarından oluşan dörtlü kurulum taşıyor. Galaxy Note 20 Ultra’ya bakıldığında ise 108 megapiksel ana kameraya, 12 megapiksel telefoto (periskop) ve 12 megapiksel ultra geniş açı kamera eşlik ediyor. Her iki telefonda da saniyede 30 kare 8K video kaydı desteği bulunuyor. Mi 10 Ultra hakkındaki tüm detaylara buraya, Galaxy Note 20 Ultra hakkındaki detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili video

https://www.youtube.com/watch?v=vB3oSVZA9J8