reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12 Pro konsept

5.000 dolarlık iPhone 12 Pro konsepti: Musk be on Mars [Video]

Lüks teknoloji şirketi Caviar, sınırlı sayıda üretilen en son ürününü tanıttı: Musk be on Mars iPhone. Özel tasarımlı iPhone 12 Pro konsepti, SpaceX Dragon uzay aracı logosuyla geliyor.

Dünya genelinde sadece 19 adet üretileceği açıklanan modelin önümüzdeki günlerde satışa sunulacak yeni iPhone ailesi olacağı belirtiliyor. Siyah renkli ve PVD kaplamalı titanyum malzemenin gövdesinde tercih edildiği telefonlarda metal üzerine lazer kazıma tekniğinde bir uzay manzarası da göze çarpıyor. Elon Musk’ın imzasının da bulunduğu telefon özellikle uzaya ilgi duyan kullanıcılar tarafından tercih edileceğini söyleyelim. Şu anda ön siparişle satışa sunulan telefonun yurt dışındaki fiyatı ise 4.990 dolar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 Pro için geri sayım başladı

Pro modellerinde 6 GB RAM, Pro olmayan modellerde ise 4 GB’lık RAM’in kullanılmaya devam edeceği söyleniyor. Pro modellerinde kullanılacak 6 GB RAM sayesinde telefonların standart modele kıyasla özellikle uygulamalar arasındaki geçişlerde daha akıcı bir deneyim sunması bekleniyor. Metal bir çerçeveyle geleceği konuşulan yeni modellerde çentiğin de daha ince olacağı belirtiliyor. IP68 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı da dayanıklı olan telefonlarla ilgili tüm detaylar eylül ayında gerçekleşecek etkinlikte tanıtılacak. Yeni modellerin ekim veya kasım ayında Türkiye’de de satışa sunulması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni arayüzü MIUI 12 ile tanışın