reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12

5G iPhone 12 üretimiyle ilgili sevindirici gelişme

Bu yıl piyasaya sürülecek iPhone 12 ailesi için geri sayım başladı. Tanıtım için az bir süre kala telefonla ilgili iddialar gelmeye devam ediyor.

Apple’ın en büyük tedarikçisi Foxconn’un 5G destekli iPhone 12 üretimine başlamaya hazır olduğu belirtiliyor. Çin medyasında çıkan haberlere göre Foxconn iPhone 12 üretimi için sezonluk işe alım sürecini başlattı. Foxconn işe başlayacak kişiler 9000 Yuan (yaklaşık 1.290 dolar) vereceğini belirtiyor. Foxconn’un yaklaşan iPhone’ların seri üretimine yardımcı olmak için Çin’in Zhengzhou kentindeki fabrikasında mümkün olduğunca çok kişinin olmasını istiyor. Apple’ın bu yılki tüm iPhone modellerinde OLED ekran kullanması bekleniyor. 5G bağlantısına sahip 5,4 inç, iki adet 6,1 inç ve 6,7 inç olmak üzere çok sayıda iPhone modelini kullanıcıların beğenisine sunacağı ifade ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 tasarımıyla iPhone 4’e benzeyecek

Paslanmaz çelik yapıda bir kasayla gelmesini beklediğimiz Yeni ailenin tasarımıyla iPhone 4’den izler taşıyacağı belirtiliyor. Modelin tasarım açısından bir önceki modelden çok da farklı olmayacağı konuşuluyor. Yeni modellerde çentiğin de daha ince olacağı belirtiliyor. 5G’li iPhone 12’nin başlangıç fiyatının 649 dolar olacağı söyleniyor. 12 Max modeline Apple’ın 749 dolar isteyeceği aktarılıyor. “Pro” modellerin başlangıcını yapan Pro modeli ise 999 dolardan başlayacak deniyor. En üstteki dev model 12 Pro Max ise 1.099 dolar başlangıç fiyatına sahip olacak.

Ana görselde kullanılan konsept bir çalışmaya aittir

İlginizi Çekebilir

Logitech’in şık kablosuz şarj istasyonu