reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20
Samsung Galaxy Note 20

Samsung Galaxy Note 20 ailesinin tasarımına yönelik yeni sızıntı

Samsung’un yaz döneminde çıkacak Samsung Galaxy Note 20 ailesi için tasarıma yönelik yeni bir sızıntı yapıldı. İşte detaylar;

Daha önce ortaya çıktığı kadarıyla firma şu an Samsung Galaxy Note 20, Note 20 Plus ve Note 20 Ultra modelleri üzerinde çalışıyor. Kısa süre önce ortak olarak güçlerini Snapdragon 865 işlemciden alacağını duyduğumuz telefonlar için yeni bir sızıntı yapıldı. Bu sızıntıda telefonun tasarımı hakkında ilk gerçek fikri veren kılıf kalıbı karşımıza çıkıyor. Bu kalıptan elbette çok fazla bir şey anlaşılamıyor. Ancak modelin sol üst köşedeki Galaxy S20 Ultra benzeri kamera açıklığı ve köşeli yapı netleşmiş oluyor. Bu konuda hazırlanan aşağıdaki konsept çalışma da modelin gerçek olası tasarımını gözler önüne seriyor gibi görünüyor. Aşağıdaki konseptte bir ön kamera görünmüyor. Ancak firmanın Galaxy Note 20 ailesinde ön kamerayı ekranın altına alması beklenmiyor. Selfie kamerasının Galaxy Note 10’lardaki gibi bir ekran deliğinde olacağı düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 ailesi donanımsal açıdan teknik açıdan çok farklı olmayacak

Sağlam kaynak Ice Universe’e göre telefonlar teknik olarak Galaxy S20 ailesinden çok da farklı olmayacak. Buna göre firma Galaxy S20’lerin donanımını daha farklı bir tasarım ve S Pen kalem ile birleştirecek. Kamera dahil olmak üzere Samsung’un Galaxy Note 20 serisinde köklü bir adım atmayacak olması elbette üzücü görünüyor. Yine Ice Universe’e göre Galaxy Note 20 ailesinde 120 Hz yenileme hızına sahip bir AMOLED ekran kullanacak. Bu çok ekranın Galaxy S20 ailesinden daha iyi olacağı aktarılırken, bazı başka kaynaklar ise modelin 120 Hz yenileme hızının QHD+ çözünürlükte sunacağını aktarıyor.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!