reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Samsung Galaxy Note 20 serisinin satış fiyatından ilk sızıntı

5 Ağustos tarihinde Galaxy Note 20 ile beraber resmi olarak tanıtılacak Samsung Galaxy Note 20 Ultra için ilk fiyat sızıntısı yapılmış durumda.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra ve Galaxy Note 20 ikilisi gündeme gelmeyi sürdürüyor. En son hatırlarsınız Galaxy Note 20 Ultra için yukarıda gördüğünüz resmi basın görseli ortaya çıkmıştı. Bu Samsung tarafından “yanlışlıkla” sızdırılan görsel ile tasarım konusunda ses getiren telefon, sağlam denilen kaynaklara göre kesinlikle ucuz olmayacak. Yunanistan merkezli sızan fiyatlar, Galaxy Note 20‘nin 1.249 euro fiyata sahip olacağını gösteriyor. Galaxy Note 20 Ultra içinse kişilerin tam 1.499 euro vermesi gerekiyor deniyor. Yunanistan özelinde Galaxy Note 10’ların çıkış fiyatlarından çok daha pahalı olacak cihazlar, diğer bölgelerde vergi farklarından dolayı biraz daha ucuz olabilir deniyor. Ancak bu gerçekten yüksek fiyatların henüz yüzde 100 kesinleşmiş olduğunu belirtmek gerekiyor. Aynı zamanda sızıntının tamamen yanlış olma ihtimali de bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 Ultra ve Galaxy Note 20 hakkında diğer bildiklerimiz şöyle

Pil tarafında Galaxy Note 20 modeli 4.300 mAh pille geliyor. Galaxy Note 20 Ultra ise 4.500 mAh pil taşıyor. Resmi 3C kayıtlarına göre telefonlarda 25W kablo üstünden hızlı şarj desteği sunuluyor. 25W bir kez daha söylemek gerekirse günümüz için çok düşük bir seviye. Artık birçok cihazda tam 65W hızlı şarj sistemleri bulunuyor. Hatta bazı telefonlarda 30W hızlı kablosuz şarj sistemleri yer alıyor.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!