reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Samsung Galaxy Note 20 Ultra’yı çalışırken gösteren ilk video [İzle]

5 Ağustos tarihinde Galaxy Note 20 ile beraber resmi olarak tanıtılacak Samsung Galaxy Note 20 Ultra için ilk video gelmiş durumda.

Samsung Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra ikilisi devamlı olarak gündeme gelmeyi sürdürüyor. En son modellerin gövdesine entegre olacak S Pen’in çok daha gelişmiş bir uzaktan kontrol yeteneğine sahip olacağı ortaya çıkmıştı. Kalemin üzerindeki fiziksel butona basılarak arayüzde gezilebileceği gelen önemli bilgiler arasında yer alıyordu. Şimdi ise cihazlardan Galaxy Note 20 Ultra, Samsung tarafından kısa süre içerisinde silinme ihtimali bulunan yukarıda izleyebileceğiniz sızıntı videosu ile karşımıza çıktı. Bu video içerisinde ilk defa çalışırken görünen telefon, aktarıldığı kadarıyla 6,9 inç gibi büyük bir 120 Hz panel üzerine kuruluyor ve köşeli yapıyı benimsiyor. Tasarımına oldukça detaylı şekilde göz attığımız video, S Pen’in yeni yerini de gözler önüne seriyor. Firma burada “taraf değiştiriyor”.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra için kamera detayları neler?

Kamera tarafında normal Note 20’nin arkasında 12 megapiksel ana + 64 megapiksel telefoto + 12 megapiksel ultra geniş açı kameralar bir araya geliyor. Note 20 Plus ya da daha olası adıyla Note 20 Ultra’nın arkasında ise 50x zoom sunacak 108 megapiksel ana + 13 megapiksel periskop telefoto + 12 megapiksel ultra geniş açı + lazer otomatik netleme sistemi bir araya geliyor. Bu kamera sisteminin yeni sensörler kullanmadığı biliniyor.