reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone SE 2

Merak edilen iPhone SE 2’den dikkat çeken son detaylar

Apple‘ın ufak boyutlu akıllı telefonu iPhone SE, biliyorsunuz yıl içerisinde yenileniyor. Birçok kişi tarafından merakla beklenen iPhone SE 2’den yeni detaylar veren bilgiler ise karşımızda bulunuyor.

Geleceğine kesin gözüyle bakılan iPhone SE 2 hakkında yeni bilgiler Çin merkezli bir siteden geliyor. Buna göre ilk olarak telefonun tasarım hakkında detaylar veriliyor. Şimdiye iPhone X‘a benzeyeceği söylenen telefon, yeni bilgilere göre orijinal versiyonla aynı tasarımını kullanacak. Metal bir arka bölüme, fiziksel bir home butonuna (Touch ID) ve geniş çerçevelere sahip olacak telefon, sadece biraz daha büyük bir ekran taşıyacak. Bu noktada 4.2 inç ekran ile geleceği söylenen model, bunu aynı gövdede çok az inceltilen çerçevelerle karşımıza çıkartacak. Yine aynı siteye göre telefon gücünü A10 Fusion işlemciden alacak. 2 GB RAM ile destekleneceği belirtilen telefon, 32 GB ya da 128 GB depolama ile satın alınabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple iPhone SE 2 çok merak ediliyor

Takipçilerimizin gösterdiği ilgiden de anlaşılabileceği üzere Apple’ın yeni SE modeli oldukça merak ediliyor. Neredeyse amiral gemisi performansını daha uygun ve ufak gövde içerisinde sunacak olmasıyla birçok kişiye cazip gelen telefon, WWDC 2018 kapsamında lanse edilecek gibi duruyor. Yani yaz aylarına kadar beklememiz gerekecek telefon, geçmişin izlerini geleceğe taşıyor.

İlgili video