reklamı kapat

POPÜLER

canon
canon
canon
canon

Canon 3D yazıcı sektörüne giriyor

04 Kasım 2015

Canon, Paris’te düzenlenen EXPO 2015 Fuarı’nda B2B alanında son ürünlerini ve geleceğin teknolojilerini tanıttı. Canon ilk kez 3D baskı sektörüne adım attı. Şirket bunun yanında Karma Gerçeklik Çözümü (MREAL) gerçek dünya ortamıyla bilgisayar tarafından üretilen sanal görüntüleri birleştirdi.

Fuarda B2B stratejisiyle 3D baskı, grafik sanatları ve ağ kameraları gibi hedef büyüme alanlarıyla ilgili bir bakış açısı sunan Canon, ortağı olan 3D Systems ile yeni ve umut vadeden 3D pazarına ilk adımlarını atıyor. Şirket, EXPO’da Canon’un müşterilerini veri, görsel yakalama ve çıktı arasında akıllı işbirlikleri sunan yenilikçi çözümler bularak nasıl desteklediğini gösteren iki 3D yazıcısını da sergiledi.

Canon’un Karma Gerçeklik Çözümü (MREAL) ise gerçek dünya ortamlarıyla bilgisayar tarafından üretilen sanal görüntüleri (CGI) kaliteli bir biçimde birleştiriyor. Canon’un, imalat sektöründeki temel zorlukları çözmek için tasarladığı Karma Gerçeklik Teknolojisi, Japonya’da piyasaya sürülmesinden bu yana, ürün prototipi imalatı için kullanılıyor. Canon EXPO’da EMEA’da lanse ettiği, dakikada 100 sayfa baskı alabilen Canon’un ilk dijital renkli baskı motoru imagePRESS C10000VP modelini de görücüye çıkardı. Yeni piyasaya sunulan Océ ColorWave 910 ise saatte 1000 m² ham baskı hızıyla pazardaki en hızlı dijital geniş formatlı renkli yazıcı olma özelliğini taşıyor.

YORUMLAR