reklamı kapat

POPÜLER

BMW 5 Serisi

Makyajlı BMW 5 Serisi tanıtım öncesi göz kırptı

Alman otomotiv devinin en çok sevilen modellerinden biri olan BMW 5 Serisi, makyajlı versiyonu ile tanıtım öncesi bir ön gösterim yaptı.

İlk olarak 1972 tarihinde üretilen BMW 5 Serisi, hemen hemen dünyanın her yerinde geniş bir hayran kitlesine sahip. Kimileri için ana rakipleri olan Audi A6 ve Mercedes-Benz-E Serisi’nden her zaman bir adım önde olan model, yeni nesli ile de oldukça iddialı. Selefine göre artık daha sportif bir tasarıma sahip olan G20 kodlu 5 Serisi, kardeşi 3 Serisi ile büyük benzerlikler taşıyor. Yaklaşık 3 senedir aynı tasarım yapısı ile satışta olan araç artık yüzünü eskitmeye başlamıştı. Özellikle tamamen yenilenen 3 Serisi’nin piyasaya çıkması ile beraber 5 Serisi için de bir makyaj beklentisi oluşmuştu. BMW’nin uzun süredir üzerine çalıştığı bu makyaj operasyonunu sık sık gündemimize getirmiştik. Makyajlı modelin resmi tanıtımı yapılmamış olsa da fotoğrafları sızdırılmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Makyajlı BMW 5 Serisi için resmi tanıtım yaklaşıyor

Tanıtım öncesi paylaşılan bu resmi ön gösterim, bizlere makyajlı BMW 5 Serisi’ni önden gösteriyor. İlk dikkat çeken detay ise modelin LED gündüz farları oluyor. Marka kimliği şeklinde olan farlar oldukça şık gözüküyor. Ayrıca BMW, yaptıkları paylaşım sırasında makyajlı BMW 5 Serisi için yarı elektrikli bir versiyon olacağını da duyurdu. Bu versiyonun ismi büyük ihtimal 530e olacak. Sevilen model için Haziran ayına kadar resmi bir tanıtım yapılması bekleniyor. Gelişmeleri LOG.com.tr’den takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Geleceğin tasarımı Tesla Cybertruck’a yakından bakın

İLGİLİ HABERLER