reklamı kapat

POPÜLER

BMW fiyat

BMW bahar fırsatı ile sevenlerini mutlu etti

Bahar aylarında yeni bir BMW modeline sahip olmak isteyenler, yüzde 35 ÖTV avantajının yanı sıra, sevenlerini mutlu eden ek kampanyalar ile karşılanıyor.

Borusan Otomotiv, Türkiye distribütörü olduğu BMW’nin 1 Serisi, 3 Serisi ve 5 Serisi modellerinde kaçırılmayacak avantajlar sunuyor. Bahar aylarında yeni bir BMW modeline sahip olmak isteyenler, modeline göre yüzde 35 ÖTV avantajının yanı sıra, kredili alımlarda 150.000 TL için %0 faiz ve cazip takas fırsatından yararlanabiliyor. Nisan ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında, BMW 520i modelinde cazip avantajlar sunuluyor. 520i, ay sonuna kadar 150.000 TL için %0 faizli kredi seçeneği ve 10.000 TL takas indirimi ile tercih edilebiliyor. Sahip olduğu 170 bg’lik turbo benzinli motoru ile hem performans hem de verimliliği bir arada sunan 520i, Adaptif Sürüş Modu ile sürücünün araç kullanım tarzına göre kendisini ayarlıyor. BMW TwinPower teknolojisine sahip motoru ile 5 Serisi, gerçek bir sportif sürüş deneyimi sunuyor.  5 Serisi, rakiplerinde benzeri olmayan harekete duyarlı komut sistemi ve şerit takip asistanı gibi özelliklerle de segmentinin en teknolojik modeli olarak öne çıkıyor.

1 Serisi One Edition ve 320d’de fırsat

Nisan ayı boyunca  520i’nin yanı sıra,  320d‘ye de 150.000 TL’lik kredi kullanımlarında geçerli %0 faiz fırsatı ile sahip olunabiliyor. Öte yandan, BMW 1 Serisi özel donanımlı One Edition modelleri de %35 ÖTV avantajı ile tercih edilebiliyor. Premium kompakt hatchback segmentinin arkadan itişli tek modeli olan 1 Serisi, sahip olduğu dinamik sürüş karakterinin yanı sıra uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor.

İlginizi çekebilir

Yeni BMW X3 M ve X4 M tanıtım videosu