reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4

İlk görselleriyle merak edilen Xiaomi Mi Band 4 ortaya çıktı

İlk bilgileri geçtiğimiz aylarda gelen Xiaomi Mi Band 4, ilk defa görüntülendi. Merak edilen akıllı bileklik, büyük bir tasarım farkı taşımıyor.

Xiaomi Mi Band 4, Tayvan merkezli resmi kurum NCC sayesinde ortaya çıktı. İlk defa gördüğümüz bileklik, tasarımsal açıdan yerini alacağı Mi Band 3 ile aynı çizgiyi benimsiyor. Ekran boyutunun dahi büyümediği belirtilen bileklik, esas farkını tasarımsal değil donanımsal olarak koyacak izlenimi yaratıyor. Daha önce duyduğumuz kadarıyla Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olacak modelin, EKG özelliğini sunacağı da belirtiliyordu. Ancak görsellerde görünen sensörün nabız okuma amaçlı olduğu söyleniyor. NFC’ye sahip bir versiyonunun da geleceği kesin olan Xiaomi Mi Band 4, Mi Band 3 sahiplerinin pek ilgisini çekebilecek gibi görünmüyor. Bu model hakkında daha önce bir açıklama yapan firma, Mi Band 3’ün şu an çok iyi sattığını söylemiş ve bu alanda satışların veya pazarın daralma yaşamadığını belirtmişti. Bu yorum sonrası çıkışınının hemen olmayacağı yorumları yapılan akıllı bileklik, bu yeni sızıntıya bakılırsa yakın zamanda resmi olarak lanse edilecek.

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 4 biraz hayal kırıklığı yarattı

Mi Band serisiyle giyilebilir pazarda gerçekten çok büyük bir adım atan firmanın, bu alanda daha fazla yenilik ile karşımıza çıkması gerekiyor. Firma son dönemde inovasyonu daha çok para kazanabileceği farklı alanlara kaydırıyor.

İlgili Video

Firmanın Mi Band 3 modeli