reklamı kapat

POPÜLER

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass içine eklenen ve eklenecek yeni oyunlar [21 Haziran]

Microsoft, Xbox Game Pass servisi içerisine gelecek yeni oyunları açıkladı. Yeni oyunlar genel olarak beğeni topladı.

Xbox Game Pass servisi, oyuncular arasındaki popülerliğini artırmaya devam ediyor. Aylık ödeme ile 100’den fazla oyuna sınırsız olarak erişim sunan servis, firma tarafından yeni anlaşmalar odağında sürekli olarak güncelleniyor. Bu güncellemeler ile servise yeni oyunlar ekleniyor, bazı oyunlar ise anlaşma bitince çıkarılıyor. Peki servise hangi oyunlar geldi ya da yakında hangi oyunlar gelecek? Bu konuda paylaşılan 21 Haziran tarihli resmî liste şöyle:

-Shadowrun Trilogy (Bulut ve Konsol) – Çıktı
-Total War: Three Kingdoms (PC) – Çıktı
-FIFA 22 (Konsol ve PC) EA Play – 23 Haziran
-Naraka: Bladepoint (Bulut, Konsol ve PC) – 23 Haziran
-Far Cry 5 (Bulut, Konsol ve PC) – 1 Temmuz

Game Pass servisine Türkiye’de konsol ve bilgisayar için aylık 29,99 TL‘ye abone olabiliyorsunuz. Servisin her şeye sahip “Ultimate” paketi ise konsol ve bilgisayar için aylık 44,99 TL‘ye elde edilebiliyorBu arada Xbox Live Gold üzerinden tek seferde 3 yıllık Game Pass Ultimate sahibi olmak da mümkün. Microsoft normalde bu kadar uzun süreli abonelik satmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye’de Game Pass’in bulut temelindeki kullanımı ise bulunmuyor. Xbox Cloud Gaming (Eski adıyla xCloud) sisteminin Türkiye’de ne zaman açılacağı ise halen bilinmiyor. Bu sistemin gelmesi uzun zamandır isteniyor çünkü maalesef Türkiye’de çoğu kişi yeni nesil oyunları oynayacak güçte güncel sistemlere sahip değil.

Bu arada Game Pass için bir “aile planı” da geliyor gibi görünüyor. O konudaki son bilgilere direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Xbox Game Pass yeni oyunları yanında bu ilginizi çekebilir: Geleceğin robotlarını dans ederken izleyin